VnPazina 2017

Raspored zimska liga 2014/2015. Pazin

ZIMSKA LIGA  PAZIN  2014 / 15 - Crvena skupina      POREDAK - CRVENA SKUPINA             
staza dan datum vrijeme datum ekipa  rezultat   # ekipa  odig 2 1 0 + - +/- bod
1 i 2 nedjelja 26.10.14 11,00 BARAT FIT 1:7   1 KAMEN 9 7 2 0 55 17 38 16
3 i 4 nedjelja 26.10.14 14,00 AUTOTRANS JURAZINI 6:2   2 REGINEX 9 7 1 1 44 28 16 15
3 i 4  nedjelja 26.10.14 17,00 KOMPAKT REGINEX 3:5   3 FIT 9 6 2 1 54 18 36 14
1 i 2  petak 31.10.14 18,30 LABIN MIX MARIĆI 2:6   4 AUTOTRANS 9 5 0 4 40 32 8 10
3 i 4 nedjelja 2.11.14 14,00 TUPLJAK KAMEN 1:7   5 KOMPAKT 9 2 4 3 32 40 -8 8
3 i 4 nedjelja 2.11.14 17,00 BARAT AUTOTRANS 2:6   6 BARAT 9 3 1 5 34 38 -4 7
3 i 4 nedjelja 2.11.14 11,00 JURAZINI KOMPAKT 4:4   7 JURAZINI 9 2 3 4 34 38 -4 7
3 i 4 subota 8.11.14 18,30 REGINEX LABIN MIX 6:2   8 MARIĆI 9 3 1 5 30 42 -12 7
3 i 4 nedjelja 9.11.14 17,00 FIT KAMEN 4:4   9 TUPLJAK 9 1 3 5 23 49 -26 5
1 i 2 petak 14.11.14 18,30 MARIĆI TUPLJAK 4:4   10 LABIN MIX 9 0 1 8 14 58 -44 1
1 i 2 nedjelja 16.11.14 11,00 AUTOTRANS FIT 2:6                      
1 i 2 nedjelja 16.11.14 14,00 LABIN MIX JURAZINII 2:6                      
1 i 2 srijeda 19.11.14 18,30 KOMPAKT BARAT 4:4                      
1 i 2 petak 21.11.14 18,30 TUPLJAK REGINEX 4:4   POREDAK - ZELENA  SKUPINA             
3 i 4 nedjelja 23.11.14 14,00 KAMEN MARIĆI 8:0   # ekipa  odig 2 1 0 + - +/- bod
3 i 4 srijeda 26.11.14 18,30 FIT MARIĆI 8:0   1 KRŠAN 9 7 2 0 56 16 40 16
1 i 2 srijeda 26.11.14 18,30 AUTOTRANS KOMPAKT 1:7   2 ŠKARTANI 9 7 1 1 50 22 28 15
1 i 2 subota 29.11.14 18,30 BARAT LABIN MIX 8:0   3 BOMBONJERA COMPANY 9 6 0 3 37 35 2 12
3 i 4 nedjelja 30.11.14 14,00 REGINEX KAMEN 1:7   4 STEPČIĆI 9 5 1 3 43 29 14 11
1 i 2 nedjelja 30.11.14 11,00 JURAZINI TUPLJAK 4:4   5 ROVINJSKO  SELO 9 4 2 3 39 33 6 10
1 i 2 ponedjeljak 1.12.14 18,30 KOMPAKT FIT 0:8   6 ROVINJ 9 4 1 4 47 35 2 9
1 i 2 utorak 2.12.14 18,30 LABIN MIX AUTOTRANS 2:6   7 PRETELI 9 4 0 5 37 35 2 8
3 i 4 srijeda 3.12.14 18,30 TUPLJAK BARAT 0:8   8 MOTOVUN 9 2 0 7 26 46 -20 4
1 i 2 petak 5.12.14 18,30 KAMEN JURAZINII 6:2   9 PAZIN  MLADI 9 1 1 7 19 53 -34 3
3 i 4 subota 6.12.14 18,30 MARIĆI REGINEX 2:6   10 RAŠA  12 9 1 0 8 16 56 -40 2
3 i 4 nedjelja 7.12.14 17,00 AUTOTRANS TUPLJAK 8:0                      
1 i 2 nedjelja 7.12.14 14,00 KOMPAKT LABIN MIX 4:4   POREDAK - PLAVA  SKUPINA             
1 i 2 srijeda 10.12.14 18,30 BARAT KAMEN 3:5   # ekipa  odig 2 1 0 + - +/- bod
3 i 4 nedjelja 14.12.14 14,00 JURAZINI MARIĆI 2:6   1 BRAJKOP 8 5 3 0 45 19 26 13
1 i 2 nedjelja 14.12.14 11,00 FIT REGINEX 3:5   2 LABIN 8 5 2 1 40 24 16 12
1 i 2 srijeda 17.12.14 18,30 MARIĆI BARAT 2:6   3 FUNTANA  8 4 2 2 39 25 14 10
3 i 4 petak 19.12.14 18,30 REGINEX JURAZINI 6:2   4 POTPIĆAN  ITALPAN 8 4 1 3 31 33 -2 9
3 i 4 subota 20.12.14 18,30 LABIN MIX FIT 0:8   5 LIVAKI 8 3 2 3 30 34 -4 8
3 i 4 nedjelja 21.12.14 14,00 TUPLJAK KOMPAKT 2:6   6 ŠTANDAR  MUNTRILJ 8 2 2 4 30 34 -4 6
1 i 2 nedjelja 21.12.14 14,00 KAMEN AUTOTRANS 6:2   7 ŠORIĆI PUTINI 8 2 2 4 28 36 -8 6
1 i 2 srijeda 7.1.2015 18,30 BARAT REGINEX 2:6   8 OLDER 8 1 2 5 23 41 -18 4
3 i 4 petak 9.1.2015 18,30 FIT JURAZINI 4:4   9 PURIS 8 1 2 5 22 42 -20 4
3 i 4 srijeda 14.1.2015 18,30 AUTOTRANS MARIĆI 6:2                      
3 i 4 petak 16.1.2015 18,30 LABIN MIX TUPLJAK 2:6                      
1 i 2 nedjelja 18.1.2015 17,00 KOMPAKT KAMEN 4:4                      
3 i 4 nedjelja 18.1.2015 14,00 JURAZINI BARAT 8:0 bb                      
3 i 4 petak 23.1.2015 18,30 KAMEN LABIN MIX 8:0                      
1 i 2 petak 23.1.2015 18,30 TUPLJAK FIT 2:6                      
1 i 2 nedjelja 25.1.2015 14,00 MARIĆI  KOMPAKT 8:0                      
3 i 4 nedjelja 25.1.2015 17,00 REGINEX AUTOTRANS 5:3                      
ZIMSKA LIGA  PAZIN  2014 / 15- Zelena skupina                        
staza dan datum vrijeme datum ekipa  rezultat                      
3 i 4 nedjelja 26.10.14 11,00 KRŠAN MOTOVUN 8:0                      
1 i 2 nedjelja 26.10.14 17,00 PRETELI ROVINJ 6:2                      
1 i 2 srijeda 29.10.14 18,30 STEPČIĆI BOMBONJERA COMP. 2:6 *                      
1 i 2  nedjelja 2.11.14 11,00 ŠKARTANI RAŠA  12 6:2                      
3 i 4 srijeda 5.11.14 18,30 ROVINJSKO SELO PAZIN  MLADI 7:1                      
1 i 2 srijeda 5.11.14 18,30 KRŠAN PRETELI 6:2                      
1 i 2 petak 7.11.14 18,30 ROVINJ STEPČIĆI 3:5                      
1 i 2 nedjelja 9.11.14 11,00 BOMBONJERA COMP. ŠKARTANI * 6:2                      
1 i 2 srijeda 12.11.14 18,30 MOTOVUN PAZIN MLADI 6:2                      
3 i 4 petak 14.11.14 18,30 RAŠA  12  ROVINJSKO SELO 3:5                      
3 i 4 nedjelja 16.11.14 11,00 PRETELI MOTOVUN 6:2                      
3 i 4 nedjelja 16.11.14 14,00 ŠKARTANI RROVINJ 8:0                      
3 i 4 srijeda 19.11.14 18,30 STEPČIĆI KRŠAN 2:6                      
3 i 4 petak 21.11.14 18,30 ROVINJSKO SELO BOMBONJERA COMP. 3:5                      
1 i 2 nedjelja 23.11.14 14,00 PAZIN MLADI RAŠA 12 6:2                      
3 i 4 nedjelja 23.11.14 17,00 PRETELI STEPČIĆI 2:6                      
1 i 2 petak 28.11.14 18,30 MOTOVUN RAŠA  12 3:5                      
3 i 4 subota 29.11.14 18,30 KRŠAN ŠKARTANI 6:2                      
1 i 2 nedjelja 30.11.14 17,00 BOMBONJERA COMP. PAZIN MLADI 8:0                      
3 i 4 nedjelja 30.11.14 11,00 ROVINJ ROVINJSKO SELO 5:3                      
3 i 4 nedjelja 30.11.14 17,00 ŠKARTANI PRETELI 6:2                      
3 i 4 ponedjeljak 1.12.14 18,30 STEPČIĆI MOTOVUN 2:6                      
1 i 2 četvrtak 4.12.14 18,30 ROVINJSKO SELO KRŠAN 2:6                      
3 i 4 petak 5.12.14 18,30 PAZIN MLADI ROVINJ 1:7                      
1 i 2 nedjelja 7.12.14 11,00 RAŠA  12  BOMBONJERA COMP. 2:6                      
1 i 2 nedjelja 7.12.14 17,00 STEPČIĆI ŠKARTANI 2:6                      
1 i 2 ponedjeljak 8.12.14 18,30 PRETELI ROVINJSKO  SELO 3:5                      
3 i 4 srijeda 10.12.14 18,30 KRŠAN PAZIN  MLADI 4:4                      
1 i 2 petak 12.12.14 18,30 MOTOVUN BOMBONJERA COMP. 2:6                      
1 i 2 nedjelja 14.12.14 14,00 ROVINJ RAŠA  12 8:0                      
3 i 4 ponedjeljak 15.12.14 18,30 ROVINJSKO  SELO STEPČIĆI 4:4                      
1 i 2 petak 19.12.14 18,30 BOMBONJERA COMP. ROVINJ  6:2                      
1 i 2 subota 20.12.14 18,30 ŠKARTANI MOTOVUN 5:3                      
1 i 2 nedjelja 21.12.14 17,00 RAŠA  12  KRŠAN 0:8                      
3 i 4 nedjelja 21.12.14 11,00 PAZIN MLADAI PRETELI 2:6                      
3 i 4 srijeda 7.1.2015 18,30 KRŠAN BOMBONJERA COMP. 8:0                      
1 i 2 nedjelja 11.1.2015 11,00 MOTOVUN ROVINJ 2:6                      
1 i 2 srijeda 14.1.2015 18,30 PRETELI RAŠA  12 8:0                      
1 i 2 petak 16.1.2015 18,30 ŠKARTANI ROVINJSKO  SELO 4:4                      
1 i 2 nedjelja 18.1.2015 14,00 STEPČIĆI PAZIN  MLADI 8:0 bb                      
3 i 4 nedjelja 18.1.2015 17,00 ROVINJ KRŠAN 4:4                      
3 i 4 srijeda 21.1.2015 18,30 ROVINJSKO  SELO MOTOVUN 6:2                      
1 i 2 nedjelja 25.1.2015 11,00 PAZIN MLADAI ŠKARTANI 3:5                      
3 i 4 nedjelja 25.1.2015 14,00 RAŠA  12  STEPČIĆI 2:6                      
1 i 2 srijeda 28.1.2015 18,30 BOMBONJERA COMP. PRETELI 6:2                      
ZIMSKA LIGA  PAZIN  2014 / 15 - Plava skupina                        
staza dan datum vrijeme datum ekipa  rezultat                      
1 i 2 nedjelja 26.10.14 11,00 POTPIĆAN ITALPAN LIVAKI 2:6                      
3 i 4 srijeda 26.10.14 14,00 LABIN OLDER 4:4                      
3 i 4 petak 31.10.14 18,30 ŠORIĆI  PUTINI ŠTANDAR MUNTRILJ 7:1                      
1 i 2  nedjelja 2.11.14 14,00 PURIS FUNTANA 0:8                      
1 i 2 nedjelja 2.11.14 17,00 BRAJKOP POTPIĆAN ITALPAN 4:4                      
3 i 4 petak 7.11.14 18,30 LIVAKI LABIN 2:6                      
1 i 2 subota 8.11.14 18,30 OLDER ŠORIĆI PUTINI 2:6                      
3 i 4 srijeda 12.11.14 18,30 ŠTANDAR MUNTRILJ PURIS 6:2                      
1 i 2 nedjelja 16.11.14 17,00 ŠORIĆI PUTINI LIVAKI 4:4                      
3 i 4 nedjelja 16.11.14 17,00 LABIN BRAJKOP 0:8                      
1 i 2 nedjelja 23.11.14 11,00 PURIS OLDER 5:3                      
3 i 4 nedjelja 23.11.14 11,00 FUNTANA ŠTANDAR MUNTRILJ 4:4                      
1 i 2 nedjelja 23.11.14 17,00 POTPIĆAN ITALPAN LABIN 0.8                      
3 i 4 petak 28.11.14 18,30 BRAJKOP ŠORIĆI PUTINI 8:0                      
1 i 2 nedjelja 30.11.14 14,00 LIVAKI PURIS 6:2                      
3 i 4 utorak 2.12.14 18,30 OLDER FUNTANA 0:8                      
1 i 2 srijeda 3.12.14 18,30 ŠORIĆI PUTINI POTPIĆAN ITALPAN 2:6                      
3 i 4 četvrtak 4.12.14 18,30 PURIS BRAJKOP 3:5                      
1 i 2 subota 6.12.14 18,30 FUNTANA LIVAKI 2:6                      
3 i 4 nedjelja 7.12.14 11,00 ŠTANDAR MUNTRILJ OLDER 4:4                      
3 i 4 nedjelja 7.12.14 14,00 LABIN ŠORIĆI PUTINI 6:2                      
3 i 4 ponedjeljak 8.12.14 18,30 POTPIĆAN ITALPAN PURIS 6:2                      
3 i 4 petak 12.12.14 18,30 LIVAKI ŠTANDAR MUNTRILJ 0:8                      
3 i 4 nedjelja 14.12.14 11,00 BRAJKOP FUNTANA 4:4                      
1 i 2 ponedjeljak 15.12.14 18,30 PURIS LABIN 4:4                      
3 i 4 srijeda 17.12.14 18,30 OLDER LIVAKI 6:2                      
3 i 4 nedjelja 21.12.14 17,00 ŠTANDAR MUNTRILJ BRAJKOP 2:6                      
1 i 2 nedjelja 21.12.14 11,00 FUNTANA POTPIĆAN ITALPAN 6:2                      
1 i 2 petak 9.1.2015 18,30 BRAJKOP OLDER 6:2                      
3 i 4 nedjelja 11.1.2015 11,00 POTPIĆAN ITALPAN ŠTANDAR MUNTRILJ 5:3                      
3 i 4 nedjelja 18.1.2015 11,00 LABIN FUNTANA 6:2                      
1 i 2 nedjelja 18.1.2015 11,00 ŠORIĆI PUTINI PURIS 4:4                      
1 i 2 srijeda 21.1.2015 18,30 LIVAKI BRAJKOP 4:4                      
3 i 4 nedjelja 25.1.2015 11,00 FUNTANA ŠORIĆI PUTINI 5:3                      
1 i 2 nedjelja 25.1.2015 17,00 ŠTANDAR MUNTRILJ LABIN 2:6                      
3 i 4 srijeda 28.1.2015 18,30 OLDER POTPIĆAN ITALPAN 2:6                      
 * Prva dva susreta ekipe Bombonjera company koje je ekipa dobila sa po 6:2                        
    registrirani su sa 8:0 u korist protivnika.                          
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
      R   A   Z   I  G  R  A  V  A  NJ  E  -  OSMINA FINALA                        
staza dan datum vrijeme datum ekipa  rezultat                      
1 i 2 petak 30.1.2015 18,30 K A M E N ŠTANDAR MUNTRILJ 7:1                      
3 i 4 petak 30.1.2015 18,30 KRŠAN LIVAKI 4:5*                      
1 i 2 nedjelja 1.2.2015 14,00 BRAJKOP ROVINJSKO  SELO 4:5*                      
3 i 4 nedjelja 1.2.2015 14,00 REGINEX POTPIĆAN ITALPAN 5:4*                      
1 i 2 nedjelja 1.2.2015 17,00 ŠKARTANI KOMPAKT 4:5*                      
3 i 4 nedjelja 1.2.2015 17,00 F I T STEPČIĆI 6:2                      
1 i 2 srijeda 11.2.2015 18,30 LABIN BOMBONJERA COM. 4:5*                      
3 i 4 srijeda 11.2.2015 18,30 AUTOTRANS FUNTANA 2:6                      
                                   
                                   
Ždrijeb Četvrtfinala je u srijedu, 11.2.2015. po  završetku susreta 1/8 finala                      
                                   
        ČETVRTFINALE                          
1 i 2 petak 13.2.2015 18,30 LIVAKI ROVINJSKO  SELO 2:6                      
3 i 4 petak 13.2.2015 18,30 KAMEN REGINEX 5:4*                      
1 i 2 petak 20.2.2015 18,30 FUNTANA KOMPAKT 8:0                      
3 i 4 petak 20.2.2015 18,30 BOMBONJERA  COMP. F I T 2:6                      
        POLUFINALE                          
1 i 2 nedjelja 22.2.2015 11,00 ROVINJSKO  SELO F I T 4:5*                      
3 i 4 nedjelja 22.2.2015 11,00 KAMEN FUNTANA 3:5                      
        F I N A L E                           
1 i 2 nedjelja 22.2.2015 14,00  3. mj  Rovinjsko Selo za 3. mj  Kamen 5:4*                      
3 i 4 nedjelja 22.2.2015 14,00 za 1. mj.F I T za 1. mj  Funtana 5:4*                      
                                   
                                              K O N A Č N I     P O R E D A K                            
      1 F I T    PAZIN                          
      2 F U N T A N A                          
      3 R O V I NJ S K O    S E L O                          
      4 K A M E N    PAZIN                          
      5 R E G I N E X   PAZIN                          
      6 BOMBONJERA  COMP.                          
      7 L I V A K I                            
      8 K O M P A K T    PAZIN                          
      9 K R Š A N                          
      10 B R A J K O P                          
      11 L A B I N                          
      12 P O T P I Ć A N  ITALPAN                          
      13 Š K A R T A N I    PAZIN                          
      14 A U T O T R A N S                          
      15 S T E P Č I Ć I                          
      16 Š T A N D A R  MUNTRILJ                          
  STRANICAMA  IBS-a  i  NA STRANICI: www.vnpazina.eu                                
    POREDAK - CRVENA SKUPINA             
staza dan datum vrijeme datum ekipa  rezultat   # ekipa  odig 2 1 0 + - +/- bod
1 i 2 nedjelja 26.10.14 11,00 BARAT FIT 1:7   1 KAMEN 9 7 2 0 55 17 38 16
3 i 4 nedjelja 26.10.14 14,00 AUTOTRANS JURAZINI 6:2   2 REGINEX 9 7 1 1 44 28 16 15
3 i 4  nedjelja 26.10.14 17,00 KOMPAKT REGINEX 3:5   3 FIT 9 6 2 1 54 18 36 14
1 i 2  petak 31.10.14 18,30 LABIN MIX MARIĆI 2:6   4 AUTOTRANS 9 5 0 4 40 32 8 10
3 i 4 nedjelja 2.11.14 14,00 TUPLJAK KAMEN 1:7   5 KOMPAKT 9 2 4 3 32 40 -8 8
3 i 4 nedjelja 2.11.14 17,00 BARAT AUTOTRANS 2:6   6 BARAT 9 3 1 5 34 38 -4 7
3 i 4 nedjelja 2.11.14 11,00 JURAZINI KOMPAKT 4:4   7 JURAZINI 9 2 3 4 34 38 -4 7
3 i 4 subota 8.11.14 18,30 REGINEX LABIN MIX 6:2   8 MARIĆI 9 3 1 5 30 42 -12 7
3 i 4 nedjelja 9.11.14 17,00 FIT KAMEN 4:4   9 TUPLJAK 9 1 3 5 23 49 -26 5
1 i 2 petak 14.11.14 18,30 MARIĆI TUPLJAK 4:4   10 LABIN MIX 9 0 1 8 14 58 -44 1
1 i 2 nedjelja 16.11.14 11,00 AUTOTRANS FIT 2:6                      
1 i 2 nedjelja 16.11.14 14,00 LABIN MIX JURAZINII 2:6                      
1 i 2 srijeda 19.11.14 18,30 KOMPAKT BARAT 4:4                      
1 i 2 petak 21.11.14 18,30 TUPLJAK REGINEX 4:4   POREDAK - ZELENA  SKUPINA             
3 i 4 nedjelja 23.11.14 14,00 KAMEN MARIĆI 8:0   # ekipa  odig 2 1 0 + - +/- bod
3 i 4 srijeda 26.11.14 18,30 FIT MARIĆI 8:0   1 KRŠAN 9 7 2 0 56 16 40 16
1 i 2 srijeda 26.11.14 18,30 AUTOTRANS KOMPAKT 1:7   2 ŠKARTANI 9 7 1 1 50 22 28 15
1 i 2 subota 29.11.14 18,30 BARAT LABIN MIX 8:0   3 BOMBONJERA COMPANY 9 6 0 3 37 35 2 12
3 i 4 nedjelja 30.11.14 14,00 REGINEX KAMEN 1:7   4 STEPČIĆI 9 5 1 3 43 29 14 11
1 i 2 nedjelja 30.11.14 11,00 JURAZINI TUPLJAK 4:4   5 ROVINJSKO  SELO 9 4 2 3 39 33 6 10
1 i 2 ponedjeljak 1.12.14 18,30 KOMPAKT FIT 0:8   6 ROVINJ 9 4 1 4 47 35 2 9
1 i 2 utorak 2.12.14 18,30 LABIN MIX AUTOTRANS 2:6   7 PRETELI 9 4 0 5 37 35 2 8
3 i 4 srijeda 3.12.14 18,30 TUPLJAK BARAT 0:8   8 MOTOVUN 9 2 0 7 26 46 -20 4
1 i 2 petak 5.12.14 18,30 KAMEN JURAZINII 6:2   9 PAZIN  MLADI 9 1 1 7 19 53 -34 3
3 i 4 subota 6.12.14 18,30 MARIĆI REGINEX 2:6   10 RAŠA  12 9 1 0 8 16 56 -40 2
3 i 4 nedjelja 7.12.14 17,00 AUTOTRANS TUPLJAK 8:0                      
1 i 2 nedjelja 7.12.14 14,00 KOMPAKT LABIN MIX 4:4   POREDAK - PLAVA  SKUPINA             
1 i 2 srijeda 10.12.14 18,30 BARAT KAMEN 3:5   # ekipa  odig 2 1 0 + - +/- bod
3 i 4 nedjelja 14.12.14 14,00 JURAZINI MARIĆI 2:6   1 BRAJKOP 8 5 3 0 45 19 26 13
1 i 2 nedjelja 14.12.14 11,00 FIT REGINEX 3:5   2 LABIN 8 5 2 1 40 24 16 12
1 i 2 srijeda 17.12.14 18,30 MARIĆI BARAT 2:6   3 FUNTANA  8 4 2 2 39 25 14 10
3 i 4 petak 19.12.14 18,30 REGINEX JURAZINI 6:2   4 POTPIĆAN  ITALPAN 8 4 1 3 31 33 -2 9
3 i 4 subota 20.12.14 18,30 LABIN MIX FIT 0:8   5 LIVAKI 8 3 2 3 30 34 -4 8
3 i 4 nedjelja 21.12.14 14,00 TUPLJAK KOMPAKT 2:6   6 ŠTANDAR  MUNTRILJ 8 2 2 4 30 34 -4 6
1 i 2 nedjelja 21.12.14 14,00 KAMEN AUTOTRANS 6:2   7 ŠORIĆI PUTINI 8 2 2 4 28 36 -8 6
1 i 2 srijeda 7.1.2015 18,30 BARAT REGINEX 2:6   8 OLDER 8 1 2 5 23 41 -18 4
3 i 4 petak 9.1.2015 18,30 FIT JURAZINI 4:4   9 PURIS 8 1 2 5 22 42 -20 4
3 i 4 srijeda 14.1.2015 18,30 AUTOTRANS MARIĆI 6:2                      
3 i 4 petak 16.1.2015 18,30 LABIN MIX TUPLJAK 2:6                      
1 i 2 nedjelja 18.1.2015 17,00 KOMPAKT KAMEN 4:4                      
3 i 4 nedjelja 18.1.2015 14,00 JURAZINI BARAT 8:0 bb                      
3 i 4 petak 23.1.2015 18,30 KAMEN LABIN MIX 8:0                      
1 i 2 petak 23.1.2015 18,30 TUPLJAK FIT 2:6                      
1 i 2 nedjelja 25.1.2015 14,00 MARIĆI  KOMPAKT 8:0                      
3 i 4 nedjelja 25.1.2015 17,00 REGINEX AUTOTRANS 5:3                      
ZIMSKA LIGA  PAZIN  2014 / 15- Zelena skupina                        
staza dan datum vrijeme datum ekipa  rezultat                      
3 i 4 nedjelja 26.10.14 11,00 KRŠAN MOTOVUN 8:0                      
1 i 2 nedjelja 26.10.14 17,00 PRETELI ROVINJ 6:2                      
1 i 2 srijeda 29.10.14 18,30 STEPČIĆI BOMBONJERA COMP. 2:6 *                      
1 i 2  nedjelja 2.11.14 11,00 ŠKARTANI RAŠA  12 6:2                      
3 i 4 srijeda 5.11.14 18,30 ROVINJSKO SELO PAZIN  MLADI 7:1                      
1 i 2 srijeda 5.11.14 18,30 KRŠAN PRETELI 6:2                      
1 i 2 petak 7.11.14 18,30 ROVINJ STEPČIĆI 3:5                      
1 i 2 nedjelja 9.11.14 11,00 BOMBONJERA COMP. ŠKARTANI * 6:2                      
1 i 2 srijeda 12.11.14 18,30 MOTOVUN PAZIN MLADI 6:2                      
3 i 4 petak 14.11.14 18,30 RAŠA  12  ROVINJSKO SELO 3:5                      
3 i 4 nedjelja 16.11.14 11,00 PRETELI MOTOVUN 6:2                      
3 i 4 nedjelja 16.11.14 14,00 ŠKARTANI RROVINJ 8:0                      
3 i 4 srijeda 19.11.14 18,30 STEPČIĆI KRŠAN 2:6                      
3 i 4 petak 21.11.14 18,30 ROVINJSKO SELO BOMBONJERA COMP. 3:5                      
1 i 2 nedjelja 23.11.14 14,00 PAZIN MLADI RAŠA 12 6:2                      
3 i 4 nedjelja 23.11.14 17,00 PRETELI STEPČIĆI 2:6                      
1 i 2 petak 28.11.14 18,30 MOTOVUN RAŠA  12 3:5                      
3 i 4 subota 29.11.14 18,30 KRŠAN ŠKARTANI 6:2                      
1 i 2 nedjelja 30.11.14 17,00 BOMBONJERA COMP. PAZIN MLADI 8:0                      
3 i 4 nedjelja 30.11.14 11,00 ROVINJ ROVINJSKO SELO 5:3                      
3 i 4 nedjelja 30.11.14 17,00 ŠKARTANI PRETELI 6:2                      
3 i 4 ponedjeljak 1.12.14 18,30 STEPČIĆI MOTOVUN 2:6                      
1 i 2 četvrtak 4.12.14 18,30 ROVINJSKO SELO KRŠAN 2:6                      
3 i 4 petak 5.12.14 18,30 PAZIN MLADI ROVINJ 1:7                      
1 i 2 nedjelja 7.12.14 11,00 RAŠA  12  BOMBONJERA COMP. 2:6                      
1 i 2 nedjelja 7.12.14 17,00 STEPČIĆI ŠKARTANI 2:6                      
1 i 2 ponedjeljak 8.12.14 18,30 PRETELI ROVINJSKO  SELO 3:5                      
3 i 4 srijeda 10.12.14 18,30 KRŠAN PAZIN  MLADI 4:4                      
1 i 2 petak 12.12.14 18,30 MOTOVUN BOMBONJERA COMP. 2:6                      
1 i 2 nedjelja 14.12.14 14,00 ROVINJ RAŠA  12 8:0                      
3 i 4 ponedjeljak 15.12.14 18,30 ROVINJSKO  SELO STEPČIĆI 4:4                      
1 i 2 petak 19.12.14 18,30 BOMBONJERA COMP. ROVINJ  6:2                      
1 i 2 subota 20.12.14 18,30 ŠKARTANI MOTOVUN 5:3                      
1 i 2 nedjelja 21.12.14 17,00 RAŠA  12  KRŠAN 0:8                      
3 i 4 nedjelja 21.12.14 11,00 PAZIN MLADAI PRETELI 2:6                      
3 i 4 srijeda 7.1.2015 18,30 KRŠAN BOMBONJERA COMP. 8:0                      
1 i 2 nedjelja 11.1.2015 11,00 MOTOVUN ROVINJ 2:6                      
1 i 2 srijeda 14.1.2015 18,30 PRETELI RAŠA  12 8:0                      
1 i 2 petak 16.1.2015 18,30 ŠKARTANI ROVINJSKO  SELO 4:4                      
1 i 2 nedjelja 18.1.2015 14,00 STEPČIĆI PAZIN  MLADI 8:0 bb                      
3 i 4 nedjelja 18.1.2015 17,00 ROVINJ KRŠAN 4:4                      
3 i 4 srijeda 21.1.2015 18,30 ROVINJSKO  SELO MOTOVUN 6:2                      
1 i 2 nedjelja 25.1.2015 11,00 PAZIN MLADAI ŠKARTANI 3:5                      
3 i 4 nedjelja 25.1.2015 14,00 RAŠA  12  STEPČIĆI 2:6                      
1 i 2 srijeda 28.1.2015 18,30 BOMBONJERA COMP. PRETELI 6:2                      
ZIMSKA LIGA  PAZIN  2014 / 15 - Plava skupina                        
staza dan datum vrijeme datum ekipa  rezultat                      
1 i 2 nedjelja 26.10.14 11,00 POTPIĆAN ITALPAN LIVAKI 2:6                      
3 i 4 srijeda 26.10.14 14,00 LABIN OLDER 4:4                      
3 i 4 petak 31.10.14 18,30 ŠORIĆI  PUTINI ŠTANDAR MUNTRILJ 7:1                      
1 i 2  nedjelja 2.11.14 14,00 PURIS FUNTANA 0:8                      
1 i 2 nedjelja 2.11.14 17,00 BRAJKOP POTPIĆAN ITALPAN 4:4                      
3 i 4 petak 7.11.14 18,30 LIVAKI LABIN 2:6                      
1 i 2 subota 8.11.14 18,30 OLDER ŠORIĆI PUTINI 2:6                      
3 i 4 srijeda 12.11.14 18,30 ŠTANDAR MUNTRILJ PURIS 6:2                      
1 i 2 nedjelja 16.11.14 17,00 ŠORIĆI PUTINI LIVAKI 4:4                      
3 i 4 nedjelja 16.11.14 17,00 LABIN BRAJKOP 0:8                      
1 i 2 nedjelja 23.11.14 11,00 PURIS OLDER 5:3                      
3 i 4 nedjelja 23.11.14 11,00 FUNTANA ŠTANDAR MUNTRILJ 4:4                      
1 i 2 nedjelja 23.11.14 17,00 POTPIĆAN ITALPAN LABIN 0.8                      
3 i 4 petak 28.11.14 18,30 BRAJKOP ŠORIĆI PUTINI 8:0                      
1 i 2 nedjelja 30.11.14 14,00 LIVAKI PURIS 6:2                      
3 i 4 utorak 2.12.14 18,30 OLDER FUNTANA 0:8                      
1 i 2 srijeda 3.12.14 18,30 ŠORIĆI PUTINI POTPIĆAN ITALPAN 2:6                      
3 i 4 četvrtak 4.12.14 18,30 PURIS BRAJKOP 3:5                      
1 i 2 subota 6.12.14 18,30 FUNTANA LIVAKI 2:6                      
3 i 4 nedjelja 7.12.14 11,00 ŠTANDAR MUNTRILJ OLDER 4:4                      
3 i 4 nedjelja 7.12.14 14,00 LABIN ŠORIĆI PUTINI 6:2                      
3 i 4 ponedjeljak 8.12.14 18,30 POTPIĆAN ITALPAN PURIS 6:2                      
3 i 4 petak 12.12.14 18,30 LIVAKI ŠTANDAR MUNTRILJ 0:8                      
3 i 4 nedjelja 14.12.14 11,00 BRAJKOP FUNTANA 4:4                      
1 i 2 ponedjeljak 15.12.14 18,30 PURIS LABIN 4:4                      
3 i 4 srijeda 17.12.14 18,30 OLDER LIVAKI 6:2                      
3 i 4 nedjelja 21.12.14 17,00 ŠTANDAR MUNTRILJ BRAJKOP 2:6                      
1 i 2 nedjelja 21.12.14 11,00 FUNTANA POTPIĆAN ITALPAN 6:2                      
1 i 2 petak 9.1.2015 18,30 BRAJKOP OLDER 6:2                      
3 i 4 nedjelja 11.1.2015 11,00 POTPIĆAN ITALPAN ŠTANDAR MUNTRILJ 5:3                      
3 i 4 nedjelja 18.1.2015 11,00 LABIN FUNTANA 6:2                      
1 i 2 nedjelja 18.1.2015 11,00 ŠORIĆI PUTINI PURIS 4:4                      
1 i 2 srijeda 21.1.2015 18,30 LIVAKI BRAJKOP 4:4                      
3 i 4 nedjelja 25.1.2015 11,00 FUNTANA ŠORIĆI PUTINI 5:3                      
1 i 2 nedjelja 25.1.2015 17,00 ŠTANDAR MUNTRILJ LABIN 2:6                      
3 i 4 srijeda 28.1.2015 18,30 OLDER POTPIĆAN ITALPAN 2:6                      
 * Prva dva susreta ekipe Bombonjera company koje je ekipa dobila sa po 6:2                        
    registrirani su sa 8:0 u korist protivnika.                          
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
      R   A   Z   I  G  R  A  V  A  NJ  E  -  OSMINA FINALA                        
staza dan datum vrijeme datum ekipa  rezultat                      
1 i 2 petak 30.1.2015 18,30 K A M E N ŠTANDAR MUNTRILJ 7:1                      
3 i 4 petak 30.1.2015 18,30 KRŠAN LIVAKI 4:5*                      
1 i 2 nedjelja 1.2.2015 14,00 BRAJKOP ROVINJSKO  SELO 4:5*                      
3 i 4 nedjelja 1.2.2015 14,00 REGINEX POTPIĆAN ITALPAN 5:4*                      
1 i 2 nedjelja 1.2.2015 17,00 ŠKARTANI KOMPAKT 4:5*                      
3 i 4 nedjelja 1.2.2015 17,00 F I T STEPČIĆI 6:2                      
1 i 2 srijeda 11.2.2015 18,30 LABIN BOMBONJERA COM. 4:5*                      
3 i 4 srijeda 11.2.2015 18,30 AUTOTRANS FUNTANA 2:6                      
                                   
                                   
Ždrijeb Četvrtfinala je u srijedu, 11.2.2015. po  završetku susreta 1/8 finala                      
                                   
        ČETVRTFINALE                          
1 i 2 petak 13.2.2015 18,30 LIVAKI ROVINJSKO  SELO 2:6                      
3 i 4 petak 13.2.2015 18,30 KAMEN REGINEX 5:4*                      
1 i 2 petak 20.2.2015 18,30 FUNTANA KOMPAKT 8:0                      
3 i 4 petak 20.2.2015 18,30 BOMBONJERA  COMP. F I T 2:6                      
        POLUFINALE                          
1 i 2 nedjelja 22.2.2015 11,00 ROVINJSKO  SELO F I T 4:5*                      
3 i 4 nedjelja 22.2.2015 11,00 KAMEN FUNTANA 2:6                      
        F I N A L E                           
1 i 2 nedjelja 22.2.2015 14,00  3. mj  Rovinjsko Selo za 3. mj  Kamen 5:4*                      
3 i 4 nedjelja 22.2.2015 14,00 za 1. mj.F I T za 1. mj  Funtana 5:4*                      
                                   
                                              K O N A Č N I     P O R E D A K                            
      1 F I T    PAZIN                          
      2 F U N T A N A                          
      3 R O V I NJ S K O    S E L O                          
      4 K A M E N    PAZIN                          
      5 R E G I N E X   PAZIN                          
      6 BOMBONJERA  COMP.                          
      7 L I V A K I                            
      8 K O M P A K T    PAZIN                          
      9 K R Š A N                          
      10 B R A J K O P                          
      11 L A B I N                          
      12 P O T P I Ć A N  ITALPAN                          
      13 Š K A R T A N I    PAZIN                          
      14 A U T O T R A N S                          
      15 S T E P Č I Ć I                          
      16 Š T A N D A R  MUNTRILJ                          
  STRANICAMA  IBS-a  i  NA STRANICI: www.vnpazina.eu