VnPazina 2018

Raspored i rezultati - seniori

  ZIMSKA  LIGA  2014/15 - rezultati Crvena skupina                      
datum vrijeme datum ekipa  rezultat   POREDAK - CRVENA SKUPINA             
26.10.14 11,00 BARAT FIT 1:7   # ekipa  odig 2 1 0 + - +/- bod
26.10.14 14,00 AUTOTRANS JURAZINI 6:2   1 FIT 3 2 1 0 17 7 10 5
26.10.14 17,00 KOMPAKT REGINEX 3:5   2 REGINEX 2 2 0 0 11 5 6 4
31.10.14 18,30 LABIN MIX MARIĆI 2:6   3 AUTOTRANS 3 2 0 1 14 10 4 4
2.11.14 14,00 TUPLJAK KAMEN 1:7   4 KAMEN 2 1 1 0 11 5 6 3
2.11.14 17,00 BARAT AUTOTRANS 2:6   5 MARIĆI 2 1 1 0 10 6 4 3
2.11.14 11,00 JURAZINI KOMPAKT 4:4   6 JURAZINI 3 1 1 1 12 12 0 3
8.11.14 18,30 REGINEX LABIN MIX 6:2   7 KOMPAKT 2 0 1 1 7 9 -2 1
9.11.14 17,00 FIT KAMEN 4:4   8 TUPLJAK 2 0 1 1 5 11 -6 1
14.11.14 18,30 MARIĆI TUPLJAK 4:4   9 BARAT 2 0 1 1 3 13 -10 0
16.11.14 11,00 AUTOTRANS FIT 2:6   10 LAABIN MIX 3 0 0 3 6 18 -12 0
16.11.14 14,00 LABIN MIX JURAZINII 2:6                      
19.11.14 18,30 KOMPAKT BARAT                        
21.11.14 18,30 TUPLJAK REGINEX                        
23.11.14 14,00 KAMEN MARIĆI                        
26.11.14 18,30 FIT MARIĆI                        
26.11.14 18,30 AUTOTRANS KOMPAKT     POREDAK - ZELENA  SKUPINA             
29.11.14 18,30 BARAT LABIN MIX     # ekipa  odig 2 1 0 + - +/- bod
30.11.14 14,00 REGINEX KAMEN     1 ŠKARTANI 3 3 0 0 22 2 20 6
30.11.14 11,00 JURAZINI TUPLJAK     2 KRŠAN 2 2 0 0 14 2 12 4
1.12.14 18,30 KOMPAKT FIT     3 STEPČIĆI 2 2 0 0 13 3 10 4
2.12.14 18,30 LABIN MIX AUTOTRANS     4 ROVINJSKO  SELO 2 2 0 0 12 4 8 4
3.12.14 18,30 TUPLJAK BARAT     5 PRETELI 3 2 0 1 14 10 4 4
5.12.14 18,30 KAMEN JURAZINII     6 MOTOVUN 3 1 0 2 8 16 -8 2
6.12.14 18,30 MARIĆI REGINEX     7 ROVINJ 2 0 0 2 5 11 -6 0
7.12.14 17,00 AUTOTRANS TUPLJAK     8 RAŠA  12 2 0 0 2 5 11 -6 0
7.12.14 14,00 KOMPAKT LABIN MIX     9 PAZIN  MLADI 2 0 0 2 3 13 -10 0
10.12.14 18,30 BARAT KAMEN     10 BOMBONJERA COMPANY 2 0 0 2 0 16 -16 0
14.12.14 14,00 JURAZINI MARIĆI                        
14.12.14 11,00 FIT REGINEX                        
17.12.14 18,30 MARIĆI BARAT                        
19.12.14 18,30 REGINEX JURAZINI     POREDAK - PLAVA  SKUPINA             
20.12.14 18,30 LABIN MIX FIT     # ekipa  odig 2 1 0 + - +/- bod
21.12.14 14,00 TUPLJAK KOMPAKT     1 ŠORIĆI PUTINI 3 2 1 0 17 7 10 5
21.12.14 14,00 KAMEN AUTOTRANS     2 BRAJKOP 2 1 1 0 12 4 8 3
7.1.2015 18,30 BARAT REGINEX     3 LIVAKI 3 1 1 1 12 12 0 3
9.1.2015 18,30 FIT JURAZINI     4 LABIN 3 1 1 1 10 14 -4 3
14.1.2015 18,30 AUTOTRANS MARIĆI     5 FUNTANA  1 1 0 0 8 0 8 2
16.1.2015 18,30 LABIN MIX TUPLJAK     6 ŠTANDAR  MUNTRILJ 2 1 0 1 7 9 -2 2
18.1.2015 17,00 JURAZINI BARAT     7 POTPIĆAN  ITALPAN 2 0 1 1 6 10 -4 1
18.1.2015 14,00 KOMPAKT KAMEN     8 OLDER 2 0 1 1 6 10 -4 1
23.1.2015 18,30 KAMEN LABIN MIX     9 PURIS 2 0 0 2 2 14 -12 0
23.1.2015 18,30 TUPLJAK FIT                        
25.1.2015 14,00 MARIĆI  KOMPAKT                        
25.1.2015 17,00 REGINEX AUTOTRANS                        
  ZIMSKA  LIGA  2014/15 - rezultati Zelena skupina                      
datum vrijeme datum ekipa  rezultat                      
26.10.14 11,00 KRŠAN MOTOVUN 8:0                      
26.10.14 17,00 PRETELI ROVINJ 6:2                      
29.10.14 18,30 STEPČIĆI BOMBONJERA COMP. 2:6 *                      
2.11.14 11,00 ŠKARTANI RAŠA  12 6:2                      
5.11.14 18,30 ROVINJSKO SELO PAZIN  MLADI 7:1                      
5.11.14 18,30 KRŠAN PRETELI 6:2                      
7.11.14 18,30 ROVINJ STEPČIĆI 3:5                      
9.11.14 11,00 BOMBONJERA COMP. ŠKARTANI * 6:2                      
12.11.14 18,30 MOTOVUN PAZIN MLADI 6:2                      
14.11.14 18,30 RAŠA  12  ROVINJSKO SELO 3:5                      
16.11.14 11,00 PRETELI MOTOVUN 6:2                      
16.11.14 14,00 ŠKARTANI RROVINJ 8:0                      
19.11.14 18,30 STEPČIĆI KRŠAN                        
21.11.14 18,30 ROVINJSKO SELO BOMBONJERA COMP.                        
23.11.14 14,00 PAZIN MLADI RAŠA 12                        
23.11.14 17,00 PRETELI STEPČIĆI                        
28.11.14 18,30 MOTOVUN RAŠA  12                        
29.11.14 18,30 KRŠAN ŠKARTANI                        
30.11.14 17,00 BOMBONJERA COMP. PAZIN MLADI                        
30.11.14 11,00 ROVINJ ROVINJSKO SELO                        
30.11.14 17,00 ŠKARTANI PRETELI                        
1.12.14 18,30 STEPČIĆI MOTOVUN                        
4.12.14 18,30 ROVINJSKO SELO KRŠAN                        
5.12.14 18,30 PAZIN MLADI ROVINJ                        
7.12.14 11,00 RAŠA  12  BOMBONJERA COMP.                        
7.12.14 17,00 STEPČIĆI ŠKARTANI                        
8.12.14 18,30 PRETELI ROVINJSKO  SELO                        
10.12.14 18,30 KRŠAN PAZIN  MLADI                        
12.12.14 18,30 MOTOVUN BOMBONJERA COMP.                        
14.12.14 14,00 ROVINJ RAŠA  12                        
15.12.14 18,30 RAŠA  12  KRŠAN                        
19.12.14 18,30 BOMBONJERA COMP. ROVINJ                         
20.12.14 18,30 ŠKARTANI MOTOVUN                        
21.12.14 17,00 ROVINJSKO  SELO STEPČIĆI                        
21.12.14 11,00 PAZIN MLADAI PRETELI                        
7.1.2015 18,30 KRŠAN BOMBONJERA COMP.                        
11.1.2015 11,00 MOTOVUN ROVINJ                        
14.1.2015 18,30 PRETELI RAŠA  12                        
16.1.2015 18,30 ŠKARTANI ROVINJSKO  SELO                        
18.1.2015 14,00 STEPČIĆI PAZIN  MLADI                        
18.1.2015 17,00 ROVINJ KRŠAN                        
21.1.2015 18,30 ROVINJSKO  SELO MOTOVUN                        
25.1.2015 11,00 PAZIN MLADAI ŠKARTANI                        
25.1.2015 14,00 RAŠA  12  STEPČIĆI                        
28.1.2015 18,30 BOMBONJERA COMP. PRETELI                        
   * Prva dva susreta ekipe Bombonjera company koje je ekipa dobila                       
  sa po 6:2, registrirani su sa 8:0 u korist protivnika zbog greške u sastavu.                      
  ZIMSKA  LIGA  2014/15 - rezultati Plava skupina                      
datum vrijeme datum ekipa  rezultat                      
26.10.14 11,00 POTPIĆAN ITALPAN LIVAKI 2:6                      
26.10.14 14,00 LABIN OLDER 4:4                      
31.10.14 18,30 ŠORIĆI  PUTINI ŠTANDAR MUNTRILJ 7:1                      
2.11.14 14,00 PURIS FUNTANA 0:8                      
2.11.14 17,00 BRAJKOP POTPIĆAN ITALPAN 4:4                      
7.11.14 18,30 LIVAKI LABIN 2:6                      
8.11.14 18,30 OLDER ŠORIĆI PUTINI 2:6                      
12.11.14 18,30 ŠTANDAR MUNTRILJ PURIS 6:2                      
16.11.14 17,00 ŠORIĆI PUTINI LIVAKI 4:4                      
16.11.14 17,00 LABIN BRAJKOP 0:8                      
23.11.14 11,00 PURIS OLDER                        
23.11.14 11,00 FUNTANA ŠTANDAR MUNTRILJ                        
23.11.14 17,00 POTPIĆAN ITALPAN LABIN                        
28.11.14 18,30 BRAJKOP ŠORIĆI PUTINI                        
30.11.14 14,00 LIVAKI PURIS                        
2.12.14 18,30 OLDER FUNTANA                        
3.12.14 18,30 ŠORIĆI PUTINI POTPIĆAN ITALPAN                        
4.12.14 18,30 PURIS BRAJKOP                        
6.12.14 18,30 FUNTANA LIVAKI                        
7.12.14 11,00 ŠTANDAR MUNTRILJ OLDER                        
7.12.14 14,00 LABIN ŠORIĆI PUTINI                        
8.12.14 18,30 POTPIĆAN ITALPAN PURIS                        
12.12.14 18,30 LIVAKI ŠTANDAR MUNTRILJ                        
14.12.14 11,00 BRAJKOP FUNTANA                        
15.12.14 18,30 ŠTANDAR MUNTRILJ BRAJKOP                        
17.12.14 18,30 OLDER LIVAKI                        
21.12.14 17,00 PURIS LABIN                        
21.12.14 11,00 FUNTANA POTPIĆAN ITALPAN                        
9.1.2015 18,30 BRAJKOP OLDER                        
11.1.2015 11,00 POTPIĆAN ITALPAN ŠTANDAR MUNTRILJ                        
18.1.2015 11,00 LABIN FUNTANA                        
18.1.2015 11,00 ŠORIĆI PUTINI PURIS                        
21.1.2015 18,30 LIVAKI BRAJKOP                        
25.1.2015 11,00 FUNTANA ŠORIĆI PUTINI                        
25.1.2015 17,00 ŠTANDAR MUNTRILJ LABIN                        
28.1.2015 18,30 OLDER POTPIĆAN ITALPAN                        
                               
                               
     R A Z I G R A V A NJ E                        
datum vrijeme datum ekipa  rezultat                      
30.1.2015 18,30 C 1 Pl 6                        
30.1.2015 18,30 Z 1 Pl 5                        
1.2.2015 14,00 Pl 1 Z 5                        
1.2.2015 14,00 C 2 Pl 4                        
1.2.2015 17,00 Z 2 C 5                        
1.2.2015 17,00 C 3 Z 4                        
11.2.2015 18,30 Pl 2 Z 3                        
11.2.2015 18,30 C 4 Pl 3                        
13/2/2015 18,30 Četvtfinale Četvrtfinale                        
13/2/2015 18,30 Četvtfinale Četvrtfinale                        
20/2/2015 18,30 Četvtfinale Četvrtfinale                        
20/2/2015 18,30 Četvtfinale Četvrtfinale                        
22/2/2015 11,00   Polufinale                        
22/2/2015 11,00 Polufinale Polufinale                        
22/2/2015 14,00 Za 3. mjesto Za 3. mjesto                        
22/2/2015 14,00 Za 1. mjesto Za 1. mjesto                        
                               
  Sve o Zimskoj ligi Pazin 2014/15, možete naći i na web stranici                      
  od Velike nagrade Pazina: www.vnpazina.eu