VnPazina 2017

Turnir parova od 25.2.2015. do 8.3.2015

           T U R N I R     P A R O V  A   PAZIN  2015. od 25.2.2015. do 8.3.2015.
Skupina  A - srijeda, 25.2.2015.       
staza vrijeme Ekipa Ekipa  rezultat plasman
1 18,15 ŽELJKO BRAJKOVIĆ -  MIRO BENČIĆ BELAC EDO - KRIVIČIĆ  SANJIN 7:13  
2 18,15 BARAN DIANA - KLANJAC SNJEŽANA JURMAN KRISTIJAN - JURMAN DAJAN 5:13 EDO BELAC - SANJIN KRIVIČIĆ
3 19,45 EDO BELAAC - SANJIN KRIVIČIĆ KRISTIJAN JURMAN - DAJAN JURMAN 10:7 K.  JURMAN - D. JURMAN
4 19,45 ŽELKO BRAJKOVIĆ - MIRO BENČIĆ DIANA BARAN - SNJEŽANA KLANJAC 10:11  
1 21,15 DIANA BARAN - SNJEŽANA KLANJAC KRISTIJAN JURMAN - DAJAN JURMAN 1:13  
Skupina B - srijeda, 25.2.2015.       
staza vrijeme Ekipa Ekipa  rezultat plasman
3 18,15 ILIĆ ROBI - BURŠIĆ ANDREJ IVANČIĆ ALBERT - MARCAN LUKA 13:7  
4 18,15 LIVIO STIHOVIĆ - DARKO ZIDARIĆ RENATO CVITAN - KAZIMIR ZOVIĆ 10:7 ROBI  ILIĆ - ANDREJ BURŠIĆ
1 19,45 ROBI  ILIĆ - ANDREJ  BURŠIĆ LIVIO STIHOVIĆ - DARKO ZIDARIĆ 13:3 RENATO CVITAN - K. ZOVIĆ
2 19,45 ALBERT IVANČIĆ - LUKA MARCAN RENATO CVITAN - KAZIMIR ZOVIĆ 10:11  
3 21,15 RENATO CVITAN - KAZIMIR ZOVIĆ LIVIO STIHOVIĆ - DARKO ZIDARIĆ 10:6  
Skupina  C - petak, 27.2.2015.       
staza vrijeme Ekipa Ekipa  rezultat plasman
1 18,15 FLEGAR MATKO - FLEGAR DAMIR ŠIMAC IZABEL - LEGOVIĆ VILIM 4:7  
2 18,15 BRAJKOVIĆ MIRKO - BRAJKOVIĆ MIRKO JURMAN SLAVKO - TURČINOVIĆ MILAN 3:6 S. JURMAN - M. TURČINOVIĆ
3 19,45 SLAVKO JURMAN - MILAN TURČINOVIĆ IZABEL ŠIMAC - VILIM LEGOVIĆ 13:0 M. BRAJKOVIĆ-M. BRAJKOVIĆ
4 19,45 MIRKO BRAJKOVIĆ -MIRKO BRAJKOVIĆ MATKO FLEGAR - DAMIR FLEGAR 13:4  
1 21,15 IZABEL ŠIMAC - VILIM LEGOVIĆ MIRKO BRAJKOVIĆ - MIRKO BRAJKOVIĆ 1:13  
Skupina  D - petak, 27.2.2015.       
staza vrijeme Ekipa Ekipa  rezultat plasman
3 18,15 IVAN BURUL - SERĐO NAČINOVIĆ BEPO ŽUŽIĆ - ŠORGO 7:8  
4 18,15 DANIJEL PERČIĆ - IVO BRAVAR PINO BURUL - BRANKO BAĆAC 9:4 BEPO ŽUŽIĆ - ŠORGO
1 19,45 BEPO ŽUŽIĆ - ŠORGO DANIJEL PERČIĆ - IVO BRAVAR 13:6 PINO BURUL - BRANKO BAĆAC
2 19,45 IVAN BURUL - SERĐO NAČINOVIĆ PINO BURUL - BRANKO BAĆAC 1:13  
3 21,15 PINO BURUL - BRANKO BAĆAC DANIJEL PERČIĆ - IVO BRAVAR 11:7  
           T U R N I R     P A R O V  A   PAZIN  2015. od 25.2.2015. do 8.3.2015.
Skupina  E - nedjelja, 1.3.2015.       
staza vrijeme Ekipa Ekipa  rezultat plasman
1 13,30 DARIS - PEŠELJ BORIS BLAŽEVIĆ - SANDRO LADAVAC 8:13  
2 13,30 BOŽO BABIĆ - DAVOR KORACA MATIJA ZIDARIĆ - MARKO JEDREJČIĆ 7:13 B. BLAŽEVIĆ - S. LADAVAC
3 15,00 M. ZIDARIĆ - M. JEDREJČIĆ BLAŽEVIĆ - LADAVAC 5:8 B. BABIĆ - D. KORACA
4 15,00 B. BABIĆ - D. KORACA DARIS - PEŠELJ 13:3  
1 16,30 B. BABIĆ - D. KORACA M.ZIDARIĆ - M. JEDREJČIĆ 11:10  
Skupina  F - nedjelja, 1.3.2015.       
staza vrijeme Ekipa Ekipa  rezultat plasman
3 ###### MOFARDIN DARKO - KRIZMANIĆ DANILO ANDRIJA ZIDARIĆ - NIKOLA  JEDREJČIĆ 10:9  
4 ###### POROPAT - BENOLIĆ ROBI BELIĆ - LIVIO ROCE 13:9 D. MOFARDIN-D. KRIZMANIĆ
1 ###### POROPAT - BENOLIĆ MOFARDIN E. - MOFARDIN D. 6:9 POROPAT - BENOLIĆ
2 ###### BELIĆ - ROCE ANDRIJA ZIDARIĆ - NIKOLA  JEDREJČIĆ 9:5  
3 ###### BELIĆ - ROCE POROPAT - BENOLIĆ 10:13  
Skupina  G - nedjelja, 1.3.2015.       
staza vrijeme Ekipa Ekipa  rezultat plasman
1 18,00 IGOR KURELIĆ - MIRAN BURETIĆ DARKO KRIZMANIĆ - RUDI FLEGAR 10:4  
2 18,00 ENGELBERT PRPIĆ - HRVATIN MOFARDIN E. - MOFARDIN D. 9:10 I. KURELIĆ - M. BURETIĆ
3 19,30 IGOR KURELIĆ - MIRAN BURETIĆ MOFARDIN E. - MOFARDIN D. 8:6 E. PRPIĆ - HRVATIN
4 19,30 ENGELBERT PRPIĆ - HRVATIN DARKO KRIZMANIĆ - RUDI FLEGAR 12:11  
1 21,00 MOFARDIN E. - MOFARDIN D. ENGELBERT  PRPIĆ - HRVATIN 8:10  
Skupina  H - nedjelja, 1.3.2015.       
staza vrijeme Ekipa Ekipa  rezultat plasman
3 18,00 BRANKO ANIČIĆ - SERĐO BLAŽEVIĆ ROBI BRAVAR - FRANKO GRUBIŠA 1:13  
4 18,00 NEVIO ORBANIĆ - VEDRAN ŠPELIĆ BANĆIĆ - BANČIĆ 9:3 N. ORBANIĆ - VEDRAN ŠPELIĆ
1 19,30 ROBI BRAVAR - FRANKO GRUBIŠA NEVIO ORBANIĆ - VEDRAN ŠPELIĆ 3:9 BANĆIĆ - BANČIĆ
2 19,30 BANĆIĆ - BANČIĆ BRANKO ANIČIĆ - SERĐO BLAŽEVIĆ 13:7  
3 21,00 ROBI BRAVAR - FRANKO GRUBIŠA BANĆIĆ - BANČIĆ 7:13  
     T U R N I R     P A R O V  A   PAZIN  2015. od 25.2.2015. do 8.3.2015.
                              1/8   F I N A L A - srijeda, 4.3.2015.  
staza vrijeme Ekipa Ekipa  rezultat    plasman u 1/4 finala
1 18,15 NEVIO ORBANIĆ - VEDRAN ŠPELIĆ ENGELBERT  PRPIĆ - HRVATIN 11:7 NEVIO ORBANIĆ - VEDRAN ŠPELIĆ
2 18,15 IGOR KURELIĆ - MIRAN BURETIĆ RENATO CVITAN - KAZIMIR ZOVIĆ 8:7 IGOR KURELIĆ - MIRAN BURETIĆ
3 18,15 EDO BELAAC - SANJIN KRIVIČIĆ BOŽO BABIĆ - DAVOR KORACA 5:13 BOŽO BABIĆ - DAVOR KORACA
4 18,15 DARKO MOFARDIN - DANILO KRIZMANIĆ  BANČIĆ - BANČIĆ 13:5 DARKO MOFARDIN-DANILO KRIZMANIĆ 
staza vrijeme Ekipa Ekipa  rezultat    plasman u 1/4 finala
1 20,00 BEPO ŽUŽIĆ - ŠORGO MIRKO BRAJKOVIĆ - MIRKO BRAJKOVIĆ 0:6 MIRKO BRAJKOVIĆ - MIRKO BRAJKOVIĆ
2 20,00 ROBI ILIĆ  -  ANDREJ  BURŠIĆ POROPAT - STIVEN BENOLIĆ 13:8 ROBI ILIĆ  -  ANDREJ  BURŠIĆ
3 20,00 BORIS BLAŽEVIĆ - SANDRO LADAVAC KRISTIJAN JURMAN - DAJAN JURMAN 13:8 BORIS BLAŽEVIĆ - SANDRO LADAVAC
4 20,00 SLAVKO JURMAN - MILAN TURČINOVIĆ PINO BURUL - BRANKO BAĆAC 7:12 PINO BURUL - BRANKO BAĆAC
                              1/4   F I N A L A - p e t a k,  6.3.2015.  
staza vrijeme Ekipa Ekipa  rezultat    plasman u 1/2 finala
1 18,15 ROBI ILIĆ  -  ANDREJ  BURŠIĆ BOŽO BABIĆ - DAVOR KORACA 13:0 ROBI ILIĆ  -  ANDREJ  BURŠIĆ
2 18,15 NEVIO ORBANIĆ - VEDRAN ŠPELIĆ IGOR KURELIĆ - MIRAN BURETIĆ 7:3 NEVIO ORBANIĆ - VEDRAN ŠPELIĆ
3 18,15 DARKO MOFARDIN-DANILO KRIZMANIĆ  MIRKO BRAJKOVIĆ - MIRKO BRAJKOVIĆ 3:5 MIRKO BRAJKOVIĆ - MIRKO BRAJKOVIĆ
4 18,15 BORIS BLAŽEVIĆ - SANDRO LADAVAC PINO BURUL - BRANKO BAĆAC 7:8 PINO BURUL - BRANKO BAĆAC
                              1/2   F I N A L A - p e t a k,  6.3.2015.  
staza vrijeme Ekipa Ekipa  rezultat  
2 20,00 MIRKO BRAJKOVIĆ - MIRKO BRAJKOVIĆ ROBI ILIĆ  -  ANDREJ  BURŠIĆ 3:10  
3 20,00 PINO BURUL - BRANKO BAĆAC NEVIO ORBANIĆ - VEDRAN ŠPELIĆ 13:4  
        Razigravanje od  5-8 mjesta - p e t a k,  6.3.2015.  
staza vrijeme Ekipa Ekipa  rezultat  
1 20,00 BORIS BLAŽEVIĆ - SANDRO LADAVAC IGOR KURELIĆ - MIRAN BURETIĆ 4:13  
4 20,00 BOŽO BABIĆ - DAVOR KORACA DARKO MOFARDIN - DANILO KRIZMANIĆ  4:13  
           
T U R N I R     P A R O V  A   PAZIN  2015. od 25.2.2015. do 8.3.2015.
                           za  1. mjesto - nedjelja, 8. 3. 2015.  
staza vrijeme Ekipa Ekipa  rezultat  
1 14,00 ROBI ILIĆ  -  ANDREJ  BURŠIĆ PINO BURUL - BRANKO BAĆAC 3:10  
                           za  3. mjesto - nedjelja, 8. 3. 2015.  
staza vrijeme Ekipa Ekipa  rezultat  
2 14,00 NEVIO ORBANIĆ - VEDRAN ŠPELIĆ MIRKO BRAJKOVIĆ - MIRKO BRAJKOVIĆ 13:0  
                           za  5. mjesto - nedjelja, 8. 3. 2015.  
staza vrijeme Ekipa Ekipa  rezultat  
3 14,00 IGOR KURELIĆ - MIRAN BURETIĆ DARKO MOFARDIN - DANILO KRIZMANIĆ  11:8  
                           za  7. mjesto - nedjelja, 8. 3. 2015.  
staza vrijeme Ekipa Ekipa  rezultat  
4 14,00 BORIS BLAŽEVIĆ - SANDRO LADAVAC BOŽO BABIĆ - DAVOR KORACA 6:0  
           
   KONAČNI  PLASMAN      
  redoslijed ekipa      
  1 PINO BURUL - BRANKO BAĆAC      
  2 ROBI ILIĆ  -  ANDREJ  BURŠIĆ      
  3 NEVIO ORBANIĆ - VEDRAN ŠPELIĆ      
  4 MIRKO BRAJKOVIĆ - MIRKO BRAJKOVIĆ      
  5 IGOR KURELIĆ - MIRAN BURETIĆ      
  6 DARKO MOFARDIN - DANILO KRIZMANIĆ       
  7 BORIS BLAŽEVIĆ - SANDRO LADAVAC      
  8 BOŽO BABIĆ - DAVOR KORACA                                                                  Organizator
                                                      Boćarski savez Grada Pazina